preskoči na sadržaj

Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina Velika Gorica

Login

 


 


 




ZRAKOPLOVNA TEHNIČKA ŠKOLA

           RUDOLFA PEREŠINA

     Rudolfa Fizira 6, 10410 VELIKA GORICA

ured@ss-zrakoplovna-rperesina-vg.skole.hr

Telefon: 01/6260-523

CloudFax: 38575805650

OIB: 58744487630

MB: 03230813

Žiro-račun:

HR95 2360000-1101260515





         





PRAKTIČNA NASTAVA:

 

PRAVILA PONAŠANJA UČENIKA

NA PRAKSI IZVAN ŠKOLE


 



 


LINIJSKO ODRŽAVANJE-raspored

prakse šk. god. 2020./2021.


Log book Part 66/147


 

       

        


 

Raspored zvona



 

JUTARNJA SMJENA

  1. 08:15 - 08:55

  2. 09:00 - 09:40

  3. 09:45 - 10:25

  VELIKI ODMOR 15 min

  4. 10:40 - 11:20

   5. 11:25 - 12:05

   6. 12:10 - 12:50

   7. 12:55 - 13:35


     POPODNEVNA SMJENA   

   1. 14:00 - 14:40

   2. 14:45 - 15:25

   3. 15:30 - 16:10

VELIKI ODMOR 15 min

   4. 16:25 - 17:05

   5. 17:10 - 17:50

   6. 17:55 - 18:35

    7. 18:40 - 19:20


 



Besplatne instrukcije iz

matematike dostupne svima!





 

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Tražilica
 

RASPORED INFORMACIJA

RASPORED INFORMACIJA


 

Zračni promet-live


 


 

Vremenska prognoza

Free Weather Widget

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 6. 2010.

Ukupno: 541162
Poveznica za nastavnike

 


 

Državna matura

Zrakoplovstvo


 

Nastavnici

Marijan Ivanković, prof. engleskog jezika

Matija Gržetić,ing.(nastavnik stručne grupe predmeta)

Božidar Di Giorgio,ing., mentor (nastavnik stručne grupe predmeta)             

Jelena Petrović, prof. njemačkog i talijanskog jezika

Ksenija Demut, prof. njemačkog i talijanskog jezika

Ivana Paulin, prof. inf.(nastavnica računalstva)                                                              

Stjepan Pripeljaš,ing.,mentor(nastavnik stručne grupe predmeta)

Eugen Rožić ,mag.inž.(nastavnik stručnih predmeta)                                                         

Nenad Mudrinić, prof. geografije i povijesti

Marijana Srebrenović,dipl.ing.(nastavnica stručnih elektro. predmeta)                                                     

Nina Selman Hrvatić, prof. hrvatskog jezika

Zvjezdana Zrinski,prof. matematike i fizike                                   

Stanislava Vencl, prof. kemije i biologije

Ivanka Travančić,prof. matematike  i fizike                                     

Draženka Ćaćić, dipl.oec.(nastavnica stručnih predmeta)

Denis Kruhak,ing.,nastavnik stručne grupe predmeta                  

Sandra Cigrovski, prof. hrvatskog jezika i etike

Karmela Boc,dipl.ing., mentor (nastavnica stručnih predmeta ZP struke)                                                                

Krešimir Lušić, prof. TZK

Dobrila Arambašić Kopal,prof. hrvatskog jezika 

Ivana Čorić, prof. psihologije                          

Vjekoslav Ravlić, prof. povijesti i etike

Lidija Novinc,dipl. kateheta (vjeroučiteljica) 

Karlo Kovačić (vjeroučitelji)                                                 

Nenad Cvijanović, prof. fizike

Martina Klarić, prof. engleskog jezika    


                                   

preskoči na navigaciju