preskoči na sadržaj

Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina Velika Gorica

Login

 


 




ZRAKOPLOVNA TEHNIČKA ŠKOLA

           RUDOLFA PEREŠINA

     Rudolfa Fizira 6, 10410 VELIKA GORICA

ured@ss-zrakoplovna-rperesina-vg.skole.hr

Telefon: 01/6260-523

Fax: 01/3817-076

OIB: 58744487630

MB: 03230813

Žiro-račun:

HR95 2360000-1101260515





         





PRAKTIČNA NASTAVA:

PRAVILA PONAŠANJA UČENIKA

NA PRAKSI IZVAN ŠKOLE



  

ŠKOLSKI KURIKULUM 2017./2018.


LINIJSKO ODRŽAVANJE-raspored

prakse šk. god. 2017./2018.


Log book Part 66/147


 

       

        


 

Obavijesti

 


OBRANA ZAVRŠNOG RADA U

ZIMSKOM ROKU

(šk. god. 2016./2017.) JE

 7.2.2018. (srijeda) ZA

 IRE/ZIM/ZP u 09.00 sati

 


HRVATSKA AGENCIJA ZA

CIVILNO ZRAKOPLOVSTVO

Obavijest o ispitnim rokovima,

pravilima i načinu polaganja ispita

(PART-66 dozvole za održavanje

zrakoplova)


Termini održavanja ispitnih

rokova za stjecanje Part-66

dozvole za održavanje zrakoplova


 

Priloženi dokumenti:
POPIS UDZBENIKA 2015.-2016..xls

Raspored zvona



SAT -  VRIJEME


  JUTARNJA SMJENA
  1. 08:00 - 08:45
  2. 08:50 - 09:35
  3. 09:40 - 10:25
  VELIKI ODMOR 15 min
  4. 10:40 - 11:25
   5. 11:30 - 12:15
   6. 12:20 - 13:05
   7. 13:10 - 13:55


     POPODNEVNA SMJENA
   0. 13:10 - 13:55
   1. 14:00 - 14:45
   2. 14:50 - 15:35
  VELIKI ODMOR 15 min
   3. 15:50 - 16:35
   4. 16:40 - 17:25
   5. 17:30 - 18:15
   6. 18:20 - 19:05


 



Besplatne instrukcije iz

matematike dostupne svima!





 

Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Tražilica
 

Vremenska prognoza

Free Weather Widget

Online METEO škola

 






Razmjena školskih knjiga 


BURZA UDŽBENIKA



 



 

Zračni promet-live


 


 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 6. 2010.

Ukupno: 353359
Poveznica za nastavnike

 


 

Državna matura

Zrakoplovstvo


 

Nastavnici

Marijan Ivanković, prof. engleskog jezika

Matija Gržetić,ing.(nastavnik stručne grupe predmeta),zamjena Sanda Gaković, dipl. ing.

Božidar Di Giorgio (nastavnik stručne grupe predmeta)             

Jelena Petrović, prof. njemačkog i talijanskog jezika

Ivana Paulin, prof. inf.(nastavnica računalstva)                                                              

Stjepan Pripeljaš,ing.(nastavnik stručne grupe predmeta)

Jozo Antunović ,dipl.ing.(nastavnik stručnih predmeta)                                                         

Nenad Mudrinić, prof. geografije i povijesti

Marijana Srebrenović,dipl.ing.(nastavnica stručnih elektro. predmeta)                                                     

Nina Selman Hrvatić, prof. hrvatskog jezika

Zvjezdana Zrinski,prof. matematike i fizike                                   

Stanislava Vencl, prof. kemije i biologije

Ivanka Travančić,prof. matematike  i fizike                                     

Draženka Ćaćić, dipl.ing.(nastavnica stručnih predmeta)

Denis Kruhak,ing.,nastavnik stručne grupe predmeta                  

Katarina Zovak, prof. hrvatskog jezika i etike

Karmela Boc,dipl.ing.(nastavnica stručnih predmeta ZP struke)                                                                

Krešimir Lušić, prof. TZK

Dobrila Arambašić Kopal,prof. hrvatskog jezika 

Valentin Lapaine, prof. psihologije                          

Vjekoslav Ravlić, prof. povijesti i etike

Lidija Novinc,dipl. kateheta (vjeroučiteljica) zamjena Gordana Krajnović                                                  

Nenad Cvijanović, prof. fizike

Martina Klarić, prof. engleskog jezika                                        

preskoči na navigaciju