preskoči na sadržaj

Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina Velika Gorica

Login
Raspored zvona



 

JUTARNJA SMJENA

  1. 08:15 - 08:55

  2. 09:00 - 09:40

  3. 09:45 - 10:25

  VELIKI ODMOR 15 min

  4. 10:40 - 11:20

   5. 11:25 - 12:05

   6. 12:10 - 12:50

   7. 12:55 - 13:35


     POPODNEVNA SMJENA   

   1. 14:00 - 14:40

   2. 14:45 - 15:25

   3. 15:30 - 16:10

VELIKI ODMOR 15 min

   4. 16:25 - 17:05

   5. 17:10 - 17:50

   6. 17:55 - 18:35

    7. 18:40 - 19:20


 



Besplatne instrukcije iz

matematike dostupne svima!





 

Kalendar
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Tražilica
 

RASPORED INFORMACIJA

RASPORED INFORMACIJA


e-POTVRDE ZA UČENIKE

e-Potvrde za učenike (skole.hr)


 

Zračni promet-live


 


 

Vremenska prognoza

Free Weather Widget

Poveznica za nastavnike

 


 

Državna matura

Zrakoplovstvo


 

 

 


RAVNATELJ: Vedran Šarac, prof., ravnatelj mentor

STRUČNA SLUŽBA: Jelena Jelekovac Lukac ,prof. pedagogije mentor

                               Lucija Deković, mag. soc. pedagogije- pripravnica

KNJIŽNIČARKA : Tihana Strmo, dipl. bibl.

SATNIČAR: Nenad Mudrinić, prof.

KOORDINATORICA DRŽAVNE MATURE: Nina Selman Hrvatić, prof.

ZAMJENICA KOORDINATORICE DRŽAVNE MATURE: Ivana Paulin, prof.

VODITELJI PRAKTIČNE NASTAVE : Denis Kruhak, Stjepan Pripeljaš, Karmela Boc

PREDSJEDNICA ŠKOLSKOG ODBORA: Karmela Boc, dipl. ing., nastavnica savjetnica


NASTAVNICI: 

Marijan Ivanković, prof. engleskog jezika- zamjenik predsjednice Školskog odbora

Matija Gržetić,ing.(nastavnik stručne grupe predmeta) i praktične nastave

Božidar Di Giorgio,ing., mentor (nastavnik stručne grupe predmeta)             

Jelena Petrović, prof. njemačkog i talijanskog jezika

Marijana Ljubić, prof. talijanskog jezika

Ivana Paulin, prof. inf.(nastavnica računalstva)                                                              

Stjepan Pripeljaš,ing.,mentor(nastavnik stručne grupe predmeta) i praktične nastave

Eugen Rožić,mag.inž.(nastavnik stručnih predmeta)                                                         

Nenad Mudrinić, prof. geografije i povijesti

Marijana Srebrenović,dipl.ing.(nastavnica stručnih elektro. predmeta)                                                     

Nina Selman Hrvatić, prof. hrvatskog jezika

Zvjezdana Zrinski,prof. matematike i fizike                                   

Stanislava Vencl, prof. kemije i biologije

Ivanka Travančić,prof. matematike  i fizike                                     

Draženka Ćaćić, dipl.ing.(nastavnica stručnih predmeta)

Denis Kruhak,ing.,nastavnik stručne grupe predmeta i praktične nastave                  

Sandra Tejić, prof. hrvatskog jezika i etike

Anamarija Peroš, prof. hrvatskog jezika

Karmela Boc,dipl.ing., savjetnik (nastavnica stručnih predmeta ZP struke)                                                                

Krešimir Lušić, prof. TZK

Dobrila Arambašić Kopal,prof. hrvatskog jezika 

Ivana Čorić, prof. psihologije                          

Vjekoslav Ravlić, prof. povijesti i etike

Lidija Novinc,dipl. kateheta (vjeroučiteljica) 

Patricija Ivičić (vjeroučiteljica)                                                 

Nenad Cvijanović, prof. fizike

Martina Klarić, prof. engleskog jezika   


 

preskoči na navigaciju